Konkurencyjne spotkanie śląskich blogerek

Hello xD Zapraszam wszystkich ktorzy nie zalapali sie na slaskie spotkanie blogerek na maila qui.dolorem.ipsum@gmail.com i do zostawiania komentarzy w tym wpisie. Napiszcie skad jestescie, wybieramy miasto na spotkanie (my jestesmy z Gliwic wiec jestesmy za czyms ala Gliwice/Katowice/Zabrze/etc).

11 comments:

Gosia Kowalska

Jak się ogarnę w pracy - napiszę maila :) Bardzo podoba mi się ta alternatywa. Ja również jestem z Gliwic :)

Magdalena B

no cóż ja się załapałam ale życzę powodzenia w drugom spotkaniu :D

wiolkaa93

szkoda że to tak daleko :)
Zapraszam :D

Kaśśś^^

Ja niestety jestem z Rzeszowa a na śląsku będę 22-23 lipca... Jeżeli spotkanie wypadnie w tym czasie, to chętnie się pojawię;) No, chyba, że spotkamy się gdzieś bliżej mnie, to chętnie w każdym terminie;)

Anita S.

Ja też bym była za Gliwicami :) ale znam tylko rejony, gdzie kursuje 194, więc byłabym za spotkaniem na Placu Piastów, a potem gdzieś iść :d tylko trzeba to trochę rozgłośnić :)

Alexis93
This comment has been removed by the author.
madeinmepatcy

ja bylabym chetna ;) moga byc Gliwice, bez roznicy ;)

01 // białe rękawiczki.

Hej dziewczyny mysle ze Gliwice to dobry pomysl skoro tak duzo nas stad xPP. Niech te ktore pisaly na maila dopisza sie tutaj to bedzie mi latwiej spisac liste osob.

Pamela Basara

Szkoda, że nie mieszkam w Śląsku :D

Anna wilson

I really enjoy this template you have got going on on your site. What is the name of the template by the way? I was thinking of using this style for the blog I am going to create for my school project.
Hand ball Games

Arrehn

Random hello!

Post a Comment

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...